obrazek produktuKrby a kuchyně
obrazek produktu1 židle
obrazek produktuRestaurace na
obrazek produktuSpice esence
obrazek produktuLuxusní koupel
Rychlé reference

made in simple

Prohlédněte si náhodný výběr z referencí.

Další reference
775 667 303
webdesign@dra-go.cz

Naše služby / Tisk / Tisk - vizitky, letáky, prospekty atd.

V rámci komplexní péče o naše zákazníky Vám nabízíme tisk vizitek, letáků, prospektů a ostatních reklamních materiálů.

U nás se setkáte s osobním a zodpovědným přístupem, který považujte za náš pomyslný vývěsní štít, protože pro nás je tou nejdůležitější prioritou  spokojený zákazník, který se k nám rád bude vracet.

V poslední době jsme zaznamenali vzestupnou tendenci zájmu o malonákladový tisk - od několika kusů do 1000 ks. Tiskneme na špičkové tiskárně RICOH - díky tisku v kvalitě až 1200 DPI, barevnost CMYK, na papír COLORCOPY v gramážích od 60g do 350g jsme schopni dostát vysokým nárokům na kvalitu výsledného produktu za rozumnou cenu. Tisk nabízíme do velikosti formátu A3 či 30,5x60 cm.

Větší plochy - formát A2, A1 i A0 -  pro Vás vytiskneme dělené a následně slepíme, čímž jsme schopni tyto velké formáty našim zákazníkům zhotovit za bezkonkurenčně nízké ceny. Lepené části jsou samozřejmě na první pohled neznatelné a výsledný produkt kvalitní. Tip pro Vás : naši zákazníci tuto metodu využívají pro maximální využití plakátové plochy, pouličních poutačů a aranžování výloh. Ušetří tak efektivně náklady.

Samozřejmě - pokud máte zájem o plnohodnodtné formáty těchto velikostí, lze je u nás objednat za přijatelné ceny s dobou dodání dle dohody.

Na tisk samozřejmě navazují i dokončovací práce - řezání na potřebný formát, laminace, kroužková vazba v plastu nebo v kovu, kompletace a šití tisků do brožur. Šití a vazbu nabízíme v mnoha formátech a druzích, jistě si u nás vyberete právě tu pro vás optimální.

Díky skvělé spolupráci se společností IMPROMAT můžeme realizovat tyto dokončovací práce na moderních strojích značky RICOH a zajistit tak pro vás rychlé a přesné zpracování zakázky.

Pokud máte zájem o jakýkoli jiný než malonákladový tisk, neváhejte nás kontaktovat - zadejte zakázku nám a díky našim partnerům budete mít zajištěny skvělé ceny a navíc ještě ušetříte čas a starosti.

Pojďte do toho s námi!

obrazek produktuobrazek produktu

Neváhejte využít tuto akční nabídku nezávazným vyplněním formuláře.


Jméno:

Telefon:

Email:

Soubor:

Security code Opiš kód:
Text:

Zpět

Nová www prezentace

Nabízíme kompletní vytvoření Vaší www prezentace - šetříme váš čas a starosti! - předložíme grafický návrh podle vašich vizí či požadavků - zakoupíme a zaregistrujeme doménu a hosting pro váš web - následně vytváříme potřebný kod - HTML, PHP, MSQL, CSS atd. - po celou dobu můžete s  Celý článek

Co vám přinese SEO

SEO? Přímá cesta k informacím o vaší firmě!  Nabízíme SEO URL optimalizaci pro vyhledávače, s jejíž pomocí bude vaše internetová prezentace snadno k nalezení pro Vaše zákazníky – jednoduše najdou v bludišti internetu přímo ten váš web! Analyzujeme potřeby nejen vaší firmy, ale před  Celý článek

Návrh www prezentace

Profesionální grafika od nás - a vaše stránky zaujmou na první pohled! Vašim stránkám dodá naše grafika nejen nový lesk a nápad, svým 
barevným provedením, přehledností, rychlostí načítání předčí vaše www prezentace konkurenci.
Grafický návrh od nás bude respektovat veškerá  Celý článek
TOPlist