obrazek produktuSpice esence
obrazek produktuHudební agentu
obrazek produktuSalon sluneční
obrazek produktuKrby a kuchyně
obrazek produktuARCOS
Rychlé reference

made in simple

Prohlédněte si náhodný výběr z referencí.

Další reference
775 667 303
webdesign@dra-go.cz

Naše služby / Tisk / Tisk - vizitky, letáky, prospekty atd.

V rámci komplexní péče o naše zákazníky Vám nabízíme tisk vizitek, letáků, prospektů a ostatních reklamních materiálů.

U nás se setkáte s osobním a zodpovědným přístupem, který považujte za náš pomyslný vývěsní štít, protože pro nás je tou nejdůležitější prioritou  spokojený zákazník, který se k nám rád bude vracet.

V poslední době jsme zaznamenali vzestupnou tendenci zájmu o malonákladový tisk - od několika kusů do 1000 ks. Tiskneme na špičkové tiskárně RICOH - díky tisku v kvalitě až 1200 DPI, barevnost CMYK, na papír COLORCOPY v gramážích od 60g do 350g jsme schopni dostát vysokým nárokům na kvalitu výsledného produktu za rozumnou cenu. Tisk nabízíme do velikosti formátu A3 či 30,5x60 cm.

Větší plochy - formát A2, A1 i A0 -  pro Vás vytiskneme dělené a následně slepíme, čímž jsme schopni tyto velké formáty našim zákazníkům zhotovit za bezkonkurenčně nízké ceny. Lepené části jsou samozřejmě na první pohled neznatelné a výsledný produkt kvalitní. Tip pro Vás : naši zákazníci tuto metodu využívají pro maximální využití plakátové plochy, pouličních poutačů a aranžování výloh. Ušetří tak efektivně náklady.

Samozřejmě - pokud máte zájem o plnohodnodtné formáty těchto velikostí, lze je u nás objednat za přijatelné ceny s dobou dodání dle dohody.

Na tisk samozřejmě navazují i dokončovací práce - řezání na potřebný formát, laminace, kroužková vazba v plastu nebo v kovu, kompletace a šití tisků do brožur. Šití a vazbu nabízíme v mnoha formátech a druzích, jistě si u nás vyberete právě tu pro vás optimální.

Díky skvělé spolupráci se společností IMPROMAT můžeme realizovat tyto dokončovací práce na moderních strojích značky RICOH a zajistit tak pro vás rychlé a přesné zpracování zakázky.

Pokud máte zájem o jakýkoli jiný než malonákladový tisk, neváhejte nás kontaktovat - zadejte zakázku nám a díky našim partnerům budete mít zajištěny skvělé ceny a navíc ještě ušetříte čas a starosti.

Pojďte do toho s námi!

obrazek produktuobrazek produktu

Neváhejte využít tuto akční nabídku nezávazným vyplněním formuláře.


Jméno:

Telefon:

Email:

Soubor:

Security code Opiš kód:
Text:

Zpět

tvorba e-shopu

E-shop na míru od nás má i vzhled podle přání zákazníka, nikoli šablonovitou grafiku. Nabízíme jednoduché řešení o několika funkcích nebo naopak komplexní řešení uspokojující nejvyšší požadavky od automatizovaného systému; systém eviduje a ověřuje zákazníky, sleduje platby, sklady,   Celý článek

Návrh www prezentace

Profesionální grafika od nás - a vaše stránky zaujmou na první pohled! Vašim stránkám dodá naše grafika nejen nový lesk a nápad, svým 
barevným provedením, přehledností, rychlostí načítání předčí vaše www prezentace konkurenci.
Grafický návrh od nás bude respektovat veškerá  Celý článek

Fotokiosek, tisk fotek bez čekání ve Slaném

Zakládáte nebo doplňujete rodinné fotoalbum? Máte krásné fotky z dovolené, bohužel pouze v mobilu nebo v digitálním fotoaparátu? Chcete si sami a v klidu ze všech vašich fotek vybrat právě jen ty nejpovedenější, které chcete mít vytisknuté?
Tak to jste u nás správně!
V rá  Celý článek
TOPlist